V akom veku sú muži tí najlepší milenci? Zajačikovia to fakt nie sú!

Date:

Vždy sa hovorilo len o tom, kedy sú ženy v posteli najhorúcejšie. Teraz sa konečne tiež niekto zameral aj na mužov! Vďaka novej štúdii sa zistilo, ktorý ročník to v spálni poriadne rozbalí a s kým to bude bieda s núdzou.
Sex prevádzkujú všetci. Starí, mladí, skúsení aj vyjukaní. Lenže nie všetci si ho užijú, ako by si priali. Zaujíma ťa, ako je na tom ten tvoj? Ak ho to s tebou vôbec baví, to zistíš podľa dátumu jeho narodenia. Kým totiž neprekoná určitú vekovú hranicu, pod perinou sa bude búchať ako ryba na suchu. To odhalila štúdia, ktorej závery zverejnil server Fox News. Chceš detaily? Ťažko povedať, či ťa poteší…
NEJAKO BOLO, NEJAKO BUDE
Spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj erotických hračiek pre dospelých, si na otázku sexuálneho vrcholu jedincov pekne posvietila. Vykonala takmer masový výskum a spovedala cez tisíc dobrovoľníkov medzi 16 a 65 rokmi. Na všetkých zúčastnených sa obrátila so žiadosťou, aby im úprimne prezradili, kedy zažili najlepšie milovanie v živote. Výsledok? Šok striedal prekvapenie a nič nie je také, ako sme si doteraz mysleli!
KALENDÁR ŽORAVÝCH ZÁŽITKOV
Pri analýze výsledkov sa ukázalo, že väčšina žien s červenaním najradšej spomína na svoj dvadsiaty šiesty rok života. To o búrlivých orgazmoch vraj nebola núdza a u nich doma to vyzeralo ako pri natáčaní filmu 50 odtieňov šedej. Len na vysvetlenú – dlho pred týmto prieskumom bol ženský „vrcholný posteľový okamih“ pripisovaný tridsiatemu piatemu roku. Huby s octom!
Doba sa zmenila a nežné pohlavie si na svoje príde oveľa skôr. A čo na druhej strane barikády? Aj tam to bolo hore nohami. Aspoň pokiaľ sa prikloníme k faktu, čo lekári vždy tvrdili – že páni sú najlepšími žrebcami hneď po dosiahnutí dospelosti, teda v osemnástich.

Muži sa totiž dočkajú najkvalitnejšieho sexu až v tridsiatich troch rokoch. Skôr ani omylom! To je údajne okamih, kedy si ešte len dokážu milostný akt náležite vychutnať. Sú otvorení všetkým možnostiam, neboja sa experimentovať a berú opraty do svojich rúk. Taký je názor výskumníkov! Lenže prečo až teraz? S trochou nadsadenia by sa dalo povedať, že učenie robí majstra. Takto to vlastne zhrnula aj sexuálna terapeutka a autorka mnohých kníh Tracey Cox, ktorá sa touto štúdiou zaoberala.

Shot of a group of friends taking a selfie while out on a mountain top

„Ako pri väčšine činností, aj sex býva lepší a lepší s tým, ak ho praktizujete viac a častejšie. Chce to čas naučiť sa, ako ovládať svoje orgazmy a pochopiť zložitý ženský pohlavný systém,“ vysvetľuje uznávaná odborníčka na vyššie uvedenom webe. To znie ako malé odporúčanie, ktoré by sa oplatilo zavesiť na chladničku. Tam ho ten tvoj bude mať bezpečne na očiach! Teda pokiaľ ešte nemá Kristove roky dávno za sebou – v tom prípade gratulácia, pretože musíš byť šťastná žena!
Čo ty na to? Je sex so starším „iný level“, než s mladým kolouškom, alebo by si zajačika za tridsaťtriátnika fakt nemenila? Napíš nám svoj názor do diskusie pod článkom…
A keď už sme pri milovaní s neskúseným zájdu, nikdy nás neprestane baviť táto scénka z kultovej komédie Prci, prci, prcičky. Oni to tí mlaďáci tiež nemajú ľahké, mrkni na ukážku!

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Prechodová bunda vyrieši rozmary počasia

Pokiaľ nie je vonku ani teplo a ani zima,...

Podľa čoho si vyberáme hodinky

V tomto článku sa pokúsim vysvetliť, podľa akých kritérií...

Hľadajte prácu z pohodlia domova

Premýšľate nad zmenou doterajšieho zamestnania, alebo len hľadáte letnú...

Kvalitná zrnková káva: Výberom správnych zŕn k tej najlepšej káve

Príprava kávy sa nezaobíde bez zŕn kávovníka. Avšak namiesto...