Akým typom chlapa sa vyhnúť? Týmto šiestim veľkým oblúkom

Date:

Mamičkin maznáčik alebo až veľmi veľký dobrota? Tak to pozor! Život s niektorými typmi partnerov sa môže premeniť na peklo. A ver nám, že sa málokto dokáže zmeniť. Aj keď si bezhlavo zamilovaná, zapoj myseľ a úplne chladne si povedz, aký ten tvoj chlap vlastne je. Máme pre teba zoznam partnerov, s ktorými sa jednoducho vyjsť nedá.

Niektorým chlapom by si sa mala vyhnúť oblúkom. Je jedno, že je to sexy krásavec av milovaní je jednotka, sú jednoducho typy mužov, ktorí dokážu pekne skomplikovať život. Nepoznáš ich treba hneď, ale ak ti na nich niečo nesedí, buď obozretná. A akonáhle zistíš, že s ním by si to fakt nevyhrala, uteč, kým je čas. Ktorým by si sa mala vyhnúť oblúkom?
DESPOTA
Zo začiatku sa do takého muža ľahko zamiluješ, pretože je rázny a zaujíma sa o teba. Ale časom ti dôjde, že to nie je záujem z čistých úmyslov, ale že ťa chce jednoducho ovládať. A neskôr zrazu zistíš, že ti kontroluje všetko, čo len ide. Koľko si utratila za nákup, či si doma upratala av koľko si prišla zo stretnutia s kamoškou. Keď sa k tomu pridajú nadávky za to, že nie je navarené alebo nemá vyžehlenú košeľu, vezmi nohy na ramená.
Jitka (43 rokov): „S takým mužom ja už žijem takmer dvadsať rokov. Kamarátky mi hovoria, nech sa rozvediem, ale na to nie som dosť silná. A tak trpím tie jeho večné výlevy nad tým, čo som zase urobila zle. Všetko musí šliapať ako hodinky a aj tak si nájde nejakú chybičku, napríklad že som zabudla vyhodiť z chladničky prešlo mlieko alebo náš syn nemal na vysvedčení samej jednotky,“ hovorí Jitka, ktorá je ale so svojím osudom zmierená.
NÁSILNÍK
Tak tu nie je čo riešiť. Násilnícky chlap, čo rozdáva rany alebo nedaj bože bije svoju ženu, rozhodne nie je dobrá partia. A ak máš podozrenie, že tvoj nový priateľ má násilnícke sklony, buď veľmi obozretná. Možno sa k tebe dostalo, že bil svoju bývalú alebo si bola dokonca prítomná na bitke, ktorú on spunktoval, tak to spozorni av prípade, že ti dá prvú facku, otoč sa a už sa k nemu nevracaj.
Dana (29 rokov): „Ono sa to ľahko povie, že od násilníka máte ísť preč. Ale každá minca má dve strany. Tí muži, čo doma bijú svoje ženy, dokážu byť neuveriteľní romantici a na druhý deň sa ospravedlňovať s kyticou ruží. Okrem toho sú bravúrni manipulátori a hocikedy si tá ženská myslí, že si tú facku zaslúžila. Viem, o čom hovorím, s jedným takým som chodila a trvalo dlho, kým som konečne otvorila oči a dokázala od neho odísť. Čo ale tie ženy, čo majú deti a na účte nulu?“ zamýšľa sa Dana.

Mid-adult couple dating under the blooming cherry trees

Nemáme teraz na mysli chlapa, čo bude v pohode a nebude vyšilovat kvôli každej blbosti. Trocha voľnomyšlienkárstva je žiadaná. Ale hovoríme o mužoch, čo jednoducho nerieši vôbec nič. Chodia si po svete s uzlíčkom na ramene a čakajú, čo príde. Nemajú žiadny plán, žiadnu víziu, ani nič nebudujú. A keď vyslovíš želanie, že by si raz chcela dom so záhradou a deti, tak len pokrčí ramenami, že sa uvidí, čo prinesie budúcnosť. Nehľadiac na to, že na takých chlapov nie je jednoducho spoľahnutie a spoločná domácnosť s nimi môže byť hotové peklo. Nezaplatené účty a žúrky až do rána? O to fakt nestojíme.
Eva (35 rokov): „Keď som sa rozviedla so svojim mužom, ktorý bol až veľmi úzkostlivý a poriadny, tak som uvítala Honzu, jeho pravý opak. Stretla som ho na jednom festivale a páčilo sa mi, ako veci veľmi neriešia. Začali sme spolu okamžite chodiť a on sa správal jednoducho skvele a to nielen ku mne, ale aj k mojej päťročnej dcére. Hovorila som si, že ma konečne stretlo šťastie, ale bola som veľmi slepá a hlúpa. Jano býval u nás, a ja som si maľovala ružovú budúcnosť, ale zanedlho prišiel s tým, že chce spoznať svet a na niekoľko mesiacov zmizol. Potom sa vrátil s nejakým kamarátom, ktorého stretol na cestách s tým, že bude u nás bývať. Cudzie chlap v mojom byte, kde mám dieťa? Vyhodila som ich oboch. Bol to jednoducho extrém, nájdem si radšej obyčajného muža,“ má jasno Eva.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Prechodová bunda vyrieši rozmary počasia

Pokiaľ nie je vonku ani teplo a ani zima,...

Podľa čoho si vyberáme hodinky

V tomto článku sa pokúsim vysvetliť, podľa akých kritérií...

Hľadajte prácu z pohodlia domova

Premýšľate nad zmenou doterajšieho zamestnania, alebo len hľadáte letnú...

Kvalitná zrnková káva: Výberom správnych zŕn k tej najlepšej káve

Príprava kávy sa nezaobíde bez zŕn kávovníka. Avšak namiesto...