Ako to vidí Lasica: Ako poznáš, že to s tebou nemyslí vážne?

Date:

Muži nadväzujú kontakt so ženami za účelom dosiahnutia rôznych cieľov. Keď sa bavíme o záležitosti lásky a sexu, tak logicky nie všetkým ide o vážny partnerský vzťah. To je v poriadku, každý v rôznych častiach života hľadáme niečo iné a tak to musíme aj brať. Ako ale pozrieť tých, ktorým o vzťah určite nejde, a len sa s tebou hrajú?

OZVE SA LEN, KEĎ SA MU TO HODÍ
Ozýva sa pokojne sám od seba, ale keď mu píšeš alebo voláš ty, tak je väčšinou zaneprázdnený a nemá čas. Sú tam oneskorenia pokojne niekoľko dní. Ženy bývajú namotané na to, že sme si predsa tak krásne, napríklad aj niekoľko hodín v kuse, písali – áno, keď sa mu to hodilo. A potom čakajú, kedy to príde zase… Kedy? Až sa mu to bude hodiť. Poznámka: Nepleťte si prosím s mužmi, s ktorými ste vo vzťahu, ktorí sú zamestnaní a naozaj nemajú priestor vypisovať si v priebehu dňa, zvlášť keď sa večer uvidíte!
OZÝVA SA HLAVNE, KEĎ JE NIEKDE NA PARTY ALEBO OPILÝ
Alkohol uvoľňuje zábrany a mávame väčšiu chuť na kontakt s opačným pohlavím. Ty si k dispozícii, na príjme, tak ti píše. Ženy sa niekedy chlácholia tým, že vo víne je pravda a že keď mi píše, keď je opitý, tak to znamená, že ma miluje, len si to nechce priznať a bráni sa tomu. V realite je nadržaný a nasľubuje ti hory, bane, pretože vie, že to zafunguje! Akonáhle na to skočíš a necháš ho v noci prísť k sebe, jeho stratégia sa mu vyplatila. Druhý deň toho má samozrejme moc a zase o ňom chvíľu nebudeš počuť … Pravdepodobne do budúcej party.
HOVORÍ O SPOLOČNEJ BUDÚCNOSTI, ALE REÁLNE KROKY NEPODNIKÁ
Dáva veľmi pekné vízie budúcnosti, pokojne hovorí o svadbe a deťoch, ale váš vzťah v podstate nie je reálny? Opäť vie, že presne toto chce väčšina žien počuť a ​​tak hovorí to, čo chcú počuť a ​​čo na nich funguje. Znovu opakujem, pozeraj sa hlavne na činy a nenechaj sa opiť slovami, ktoré nie sú nijako vidieť v realite!

Lovely Afro multiracial couple talking and flirting, sitting on the couch at home, having stay-at-home date. Romantic relationship, dating and flirt concept.

CHCE ŤA VIDIEŤ NA POSLEDNEJ CHVÍLI, NEPLÁNUJE
Je to ako s tým ozývaním sa – keď sa mu to hodí, ale na tvoj čas nehľadí. Jedna vec je sa spontánne dohovoriť na schôdzke, dáva to väčší náboj, ľahkosť, je to zábava. Lenže pokiaľ je to vždy na poslednú chvíľu a nie je schopný si potvrdiť stretnutie ani na pár dní dopredu, potom je chvíľa sa zamyslieť, ako to má s prioritami a kde tam si ty. Opäť prosím vnímajme reálnu vyťaženosť a konkrétnu prácu daného muža. Ale ak je to chlap, ktorý má prácu od ôsmich do piatich, víkendy voľno a nie je schopný, respektíve ochotný dohovoriť si schôdzku vopred, je niekde chyba.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Prechodová bunda vyrieši rozmary počasia

Pokiaľ nie je vonku ani teplo a ani zima,...

Podľa čoho si vyberáme hodinky

V tomto článku sa pokúsim vysvetliť, podľa akých kritérií...

Hľadajte prácu z pohodlia domova

Premýšľate nad zmenou doterajšieho zamestnania, alebo len hľadáte letnú...

Kvalitná zrnková káva: Výberom správnych zŕn k tej najlepšej káve

Príprava kávy sa nezaobíde bez zŕn kávovníka. Avšak namiesto...