Konečne trend, ktorý ťa zahreje: puffer bunda

Date:

Pre krásu sa musí trpieť av zime to obvykle platí na 100%. Módni návrhári udávajúci trendy sa ako vtáci sťahujú za slnkom a už zabudli, ako poriadna zima vyzerá. Pokiaľ chceš byť podľa nich trendy, tak sa v mrazoch klopeš v kabátoch vhodných do teplôt maximálne okolo nuly. Tento rok je to ale inak, na módne móla vtrhli páperovky!

Nie nadarmo sa o Čechoch hovorí, že sú outdoorový národ – pri prechádzke mestom máš často pocit, že si na horskej túre – ulice sú plné športových búnd a pohoriek, ale inšpiratívne outfit, aby si pohľadala. A to nemusí byť ani zima. Jednoducho platíme za módne ignoraty. Tento rok sa ale konečne zahrejú všetci. Aj tie najväčšie módne fanatičky! Napokon totiž móda velí trend, v ktorom ti bude teplo. Takže čo by ti nemalo chýbať v tvojom zimnom šatníku? Rozhodne puffer bunda.
VŠETKY STRIHY A FARBY
Puffery sa nosia vo všetkých podobách – krátke, dlhé až na zem či do polovice stehien. Tiež materiálu sa medze nekladú – lesklý, matný alebo napríklad zamat.
Tiež farby nenesú žiadne obmedzenia, ale pravdou je, že tento rok v obľube nahradila čiernu jasne červená. Bez tejto sexi farby si ani neškrtneš. Ani škoricovo žltú nič nepokazíš. Ale nemusíš sa obávať žiadneho odtieňa, takže sa odváž a choď rozsvietiť smutné zimné ulice podľa svojho vkusu.
Aj strihy dávajú veľkú voľnosť. V konfekcii nájdeš vysoké goliere, rovnako ako kapucne, ktoré ťa dokonale ochránia. Ani asymetrické strihy nie sú výnimkou, jeden koniec bundy dlhší ako druhý, alebo od kapucne cípy, do ktorých zahalíš krk, alebo ich necháš voľne viať.
Najviac in sú ale oversized bundy, takže pokiaľ si tento trend nestihla zaznamenať, pokojne si požičaj priateľu o päť čísel väčší. To je totiž úplne najviac. Pod ňu sa ti krásne zmestí aj štýlové sako či ďalšia ľahká bunda do kancelárie či na večierok. Jednoducho taká prenosná teplá izbička.

Male coat isolated on the white

3 TOP STYLINGY
Perovka by nemala vyzerať úplne obyčajne, a tak dlhší prepás nejakým zaujímavým pásikom, ktorý ti navyše vykúzli dokonalú siluetu.
Hoď si oversized bundu cez ramená a pod ňu si obleč obľúbenú koženú bundu a sveter. Vyzerá to skvele ležérne. A keby cestou udrel veľké mrazy, máš tak v zásobe ešte ďalšiu vrstvu.
Neboj sa bláznivých kombinácií. Pokojne ju skombinuj s lodičkami, teniskami alebo šiltovkou. Tento rok aj celebrity vyrážajú na večierky zababušené.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Prechodová bunda vyrieši rozmary počasia

Pokiaľ nie je vonku ani teplo a ani zima,...

Podľa čoho si vyberáme hodinky

V tomto článku sa pokúsim vysvetliť, podľa akých kritérií...

Hľadajte prácu z pohodlia domova

Premýšľate nad zmenou doterajšieho zamestnania, alebo len hľadáte letnú...

Kvalitná zrnková káva: Výberom správnych zŕn k tej najlepšej káve

Príprava kávy sa nezaobíde bez zŕn kávovníka. Avšak namiesto...